De oranjebloesem

Viola Ardone (author)

De oranjebloesem

Genre:
De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne
Title
De oranjebloesem
Author
Viola Ardone 1974-
Language
Dutch
Original language
Italian
Original title
Olivia Denaro
Publisher
Amsterdam: Xander, 2022
1 digitaal bestand
ISBN
9789401617321

Other formats: