Refine

Topics
Pick one or more filters
Genre
Pick one or more filters
Author
Pick one or more filters
Artist
Pick one or more filters
Series
Pick one or more filters

2 results found for 'Astrid Molenberg' in this library

Filter on
Book
Dutch

Dood de koning

De nog van haar verwondingen herstellende ex-rechercheur Colomba Caselli voelt zich gedwongen jacht te maken op een moordenaar als de politie haar visie op enkele moorden niet deelt.
In series:
Genre:
Publisher:
Xander, © 2019
De nog van haar verwondingen herstellende ex-rechercheur Colomba Caselli voelt zich gedwongen jacht te maken op een moordenaar als de politie haar visie op enkele moorden niet deelt.
Book
Dutch

De oranjebloesem

De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne
Genre:
Publisher:
Xander, 2022
De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne