Affiner

Format
Choisir un ou plusieurs filtres
Fiction / Non-fiction
Choisir un ou plusieurs filtres
Musique / film
Choisir un ou plusieurs filtres
Langue
Choisir un ou plusieurs filtres
Âge
Choisir un ou plusieurs filtres
Édité en
Sujets
Choisir un ou plusieurs filtres
Genre
Choisir un ou plusieurs filtres
Récompense
Choisir un ou plusieurs filtres
Auteur
Choisir un ou plusieurs filtres
Compositeur
Choisir un ou plusieurs filtres
Interprète
Choisir un ou plusieurs filtres
Série/collection
Choisir un ou plusieurs filtres
Éditeur
Choisir un ou plusieurs filtres
Critique
Choisir un ou plusieurs filtres

27 résultats trouvé pour 'Sicilië' dans cette bibliothèque

Filtrer sur
Livre
Néerlandais

De leeuwen van Sicilië : het verhaal van de beroemde familie Florio

In de 19e eeuw in Italie͏̈ vestigt de familie Florio haar legendarische zakenimperium
Dans la série:
Éditeur:
Cargo, 2019
In de 19e eeuw in Italie͏̈ vestigt de familie Florio haar legendarische zakenimperium
Livre
Néerlandais

De oranjebloesem

De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne
Genre:
Éditeur:
Xander, 2022
De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne
Livre
Néerlandais

De tijgerkat

Een Siciliaanse aristocraat beschrijft een episode uit het leven van zijn overgrootvader, één der machtigste en rijkste vertegenwoordigers van de adel op Sicilie͏̈ midden 19e eeuw toen het eiland door Garibaldi bezet was.
Dans la série:
Éditeur:
Athenaeum-Polak en Van Gennep, 2000
Een Siciliaanse aristocraat beschrijft een episode uit het leven van zijn overgrootvader, één der machtigste en rijkste vertegenwoordigers van de adel op Sicilie͏̈ midden 19e eeuw toen het eiland door Garibaldi bezet was.
Livre
Néerlandais

Siciliaans testament : roman

Een jonge vrouw keert terug naar Sicilie͏̈ voor een bezoek aan haar ex-minnaar, die ongeneeslijk ziek blijkt te zijn.
Sujet:
Éditeur:
De Arbeiderspers, 2006
Een jonge vrouw keert terug naar Sicilie͏̈ voor een bezoek aan haar ex-minnaar, die ongeneeslijk ziek blijkt te zijn.
Livre
Néerlandais

Niets te vieren

Een man die zichzelf beschouwt als eenzaam en mislukt, probeert nog een keer de bakens te verzetten.
Genre:
Éditeur:
Querido, 2016
Een man die zichzelf beschouwt als eenzaam en mislukt, probeert nog een keer de bakens te verzetten.
Livre
Néerlandais

De onderkoningen

Een Italiaans adellijk geslacht komt door de sociaal-maatschappelijke ontwikkelingen in de tweede helft van de 19e eeuw voor hete vuren te staan.
Éditeur:
De Bezige Bij, 2005
Een Italiaans adellijk geslacht komt door de sociaal-maatschappelijke ontwikkelingen in de tweede helft van de 19e eeuw voor hete vuren te staan.
Livre
Néerlandais

Siciliaanse vespers : roman

Een middelbare Nederlandse schrijver op Sicilie͏̈ denkt dat het afgelopen is met de liefde, maar dan komt hij een jeugdliefde tegen. Bevat erotische passages.
Éditeur:
Balans, 2007
Een middelbare Nederlandse schrijver op Sicilie͏̈ denkt dat het afgelopen is met de liefde, maar dan komt hij een jeugdliefde tegen. Bevat erotische passages.
Livre
Néerlandais

Reis zonder einde

De 9-jarige Ninetto trekt met andere Sicilianen naar Milaan en weet daar werk te vinden, maar dertig jaar later, als hij na een gevangenisstraf vrijkomt, vindt hij geen werk meer in de veranderde wereld.
Éditeur:
Serena Libri, 2016
De 9-jarige Ninetto trekt met andere Sicilianen naar Milaan en weet daar werk te vinden, maar dertig jaar later, als hij na een gevangenisstraf vrijkomt, vindt hij geen werk meer in de veranderde wereld.
Livre
Néerlandais

De eerste zaak van Montalbano

Commissaris Montalbano is bijzonder gelukkig als hij benoemd wordt in Vigata, een plaats aan de kust. Hij is daar meteen getuige van een mishandeling, gepleegd door de kleinzoon van een maffiabaas.
Genre:
Éditeur:
Serena Libri, 2008
Commissaris Montalbano is bijzonder gelukkig als hij benoemd wordt in Vigata, een plaats aan de kust. Hij is daar meteen getuige van een mishandeling, gepleegd door de kleinzoon van een maffiabaas.
DVD
Italien

Porte aperte

Een rechter staat tegenover een drievoudige moordenaar in het Italie͏̈ van Mussolini
Éditeur:
Homescreen, [jaar van uitgave niet vastgesteld]
Een rechter staat tegenover een drievoudige moordenaar in het Italie͏̈ van Mussolini
DVD
Anglais

Corsica, Sicily & Sardinia

Bezoek aan de eilanden in de Middellandse zee: Corsica, Sardinie͏̈ en Sicilie͏̈
Genre:
Éditeur:
Escapi, 2007
Bezoek aan de eilanden in de Middellandse zee: Corsica, Sardinie͏̈ en Sicilie͏̈