Livre numérique
Néerlandais

De oranjebloesem

Viola Ardone (auteur)
De oranjebloesem van Viola Ardone, bekend van de aangrijpende roman De kindertrein, is een prachtig verhaal over een dappere jonge vrouw, vol drama en nostalgie. Voor lezers van Delia Owens en Isabel Allende.Op het Sicilië van de jaren zestig geeft de zestienjarige Oliva Denaro een allesbepalende wending aan haar leven als ze besluit niet te trouwen met de man die haar probeert te dwingen de zijne
Titre
De oranjebloesem
Auteur
Viola Ardone 1974-
Langue
Néerlandais
Langue originale
Italien
Titre original
Olivia Denaro
Éditeur
Amsterdam: Xander, 2022
1 digitaal bestand
ISBN
9789401617321

Plusieurs formats: